Dažnai nužvelgiate ilgų, spindinčių plaukų savininkes ir mintyse nuryjat pavydo gumulėlį, svajodamos kaip tie ilgi plaukai tiktų Jums. Tačiau grįžusi į realybę, prisimenate, kad Jūsų plaukai nenori augti, arba auga neįtikėtinu vėžlio „greitumu“. Sakot neįmanoma? Klystate. Ir Jūs galite turėti ilgus ir sveikus plaukus, tačiau.. turite žinoti, kokiomis gudrybėmis galite pasiekti šį tikslą. STEBUKLAI? Tikrai ne. Paprasti, lengvai įkandami dalykai. PRADEDAM!

  • Ar Jūsų mityba tinkama?

Norint, kad plaukai augtų ir būtų žvilgantys būtina pradėti nuo tinkamos mitybos. Labai svarbu, kad Jūsų organizmas gautu vitaminų (B ir C grupės vitaminai padeda plaukams augti greičiau). Vaisiai, daržovės, riešutai, baltymų dozė, kurią galite pasisavinti iš žuvies, liesos mėsos ar pieno produktų padės net tik padailinti Jūsų figurą, tačiau ir pagreitinti plaukų augimo procesą.

Vos nepamiršome..GERKITE DAUG VANDENS!

  • Kada paskutinį kartą darėtės galvos masažą?

Skamba visai maloniai, tiesa? Ir nauda ir malonumas! Palepinkite savo galvos odą reguliariais masažais. Galite naudoti specialiai galvos odai sukurtus aliejus, kuriuose yra vaistažolių ekstraktų. Taip jūsų galvos oda ir plaukai bus pamaitinti iš išorės.  Suaktyvinta mikrocirkuliacija padės Jūsų plaukams augti greičiau.

  • Kokias plaukų priežiūros priemones naudojate?

Ar atkreipiate dėmesį į šampūno ar kondicionieriaus sudėti prieš įsigydama jį? Jeigu taip – esate šaunuolė! Jeigu ne – nepergyvenkite, nuo šiandien žinosite, šampūną ir kondicionierių turite rinktis atsakingai. Būtinai atsižvelkite į savo plaukų būklę. Ir jeigu Jūsų plaukai greitai riebaluojasi – venkite šampūno skirto sausiems plaukams. Taip pat, ekologiška kosmetika dar niekam nepakenkė, nepamirškite ir produktų be sulfatų ar naftos produktų.

Taip pat, įvairios ampulės ar losjonai skatinantys plaukų augimą karts nuo karto turėtų atsirasti Jūsų plaukų priežiūros rutinoje.

 

  • Džiovintuvas tikrai nėra Jūsų draugas!

Karšta oro srovė – sausi ir nusilpę plaukai. Įprotis, kurio sunku atsisakyti, tačiau verta, patikėkite. Venkite karštų oro srovių ar kaitinančių tiesinimo žnyplių, tai Jūsų plaukams neatneš nieko gero.

  • Naminės kaukės – nebrangi terapija Jūsų plaukams.

Internete galite paskęsti tarp gausybės įvairių kaukių plaukams receptų. Tereikia lašelio laiko ir saujelės noro. Minėjome ankščiau, kad baltymai yra labai naudingi plaukams tad atkreipkite dėmesį į receptų sudėtį. Pateikiame vieną receptą Jums: 2 kiaušinių triniai ir 200 ml. alaus. Sumaišome iki tirštos masės, ištriname plaukus. Palaikome apie 1 valandą, o tuomet išplauname ir džiaugiamės žvilgančiais plaukais.

 

Maži, trupučio Jūsų laiko ir pastangų reikalaujantys, įpročiai, kurie atneš džiuginančius rezultatus.


KosmetikaPlius – mes rūpinamės Jūsų plaukais!