DIDŽIAUSI PLAUKŲ MITAI, KURIUOS TUOJ PAT PANEIGSIME!

Dalinantis informacija iš lūpų į lūpas gana dažnai galimi trikdžiai, kurie iškraipo informaciją, Būtent dėl to, atsiranda visiems gerai atpažystamas žodis - MITAS

Išskyrėme didžiausius ir labiausiai paplitusius plaukų mitus, kuriuos net neabejojame nors kartą per savo gyvenimą būsite girdėjusios. 

Pasiruošusios? PRADĖDAM!

1. Stresas mus priverčia pražilti. 

Dažniausiai žmonės anksti pražyla dėl genetikos. Taip pat, žili plaukai žengia koją kojon su amžiumi, nuo to nepabėgsime. Organizme besigaminantis melaninas su metais mažėja, ko pasekoje ant galvos pastebime vis daug žilų plaukų. O tuomet.. ieškome būdų kaip juos paslėpti.

Stresas NĖRA  atsakingas už žilų plaukų atsiradimą. Nuolatinis stresas iššaukia plaukų slinkimą, kas taip pat yra nemaža problema, tačiau su žilais plaukais tai neturi nieko bendro. Bet kokiu atveju, mažiau streso - daugiau plaukų!

2. Kuo dažniau trumpinsiu galiukus - tuo ilgesnius plaukus turėsiu. 

Nežinia iš kur atėjo šis mitas, tačiau NE, NE IR DAR KARTĄ NE!

Plaukai juk auga nuo šaknų, o ne nuo galiukų. Manau daugiau komentarų ir nereikia. 

3. Surišti plaukai skatina plaukų slinkimą.

Ir tiesa ir mitas. Tiesa, kad jeigu nuolatos vaikščiosite su stipriai surištais plaukais tai gali turėti įtakos plaukų slinkimui dėl nuolatinio plaukų tempimo. Tačiau jeigu nemėgstate palaidų plaukų - drąsiai juos riškite, tačiau nesuveržkite iš visų jėgų, įsivaizduokite, jeigu jus kažkas stipriai stipriai suspaustų..jausmas ne koks, tiesa? 

4. Kuo dažniau paimsiu į rankas šepetį ir juo šukuosiu plaukus, tuo plaukai bus sveikesni.

NE TIE SA! Tai gali turėti net atvirkštinę reakciją Jūsų plaukams. Nebūkite apsėsta savo plaukų šukavimu kadangi taip pakenksite pati sau, pažeisite ir susilpninsite savo plaukus. 

5. Kas savaitę po naują šampūną. 

Šampūną reikia dažnai keisti, nes plaukai prie jo tiesiog pripranta. Jeigu tai būtų tiesa - kosmetikos parduotuvių pardavimai šokteltų gerokai į viršų. Tačiau dažnas šampūno keitimas neturi jokios įtakos jūsų plaukams. Veikiau geras galvos išplovimas, kurį deją, bet dažnai darome atmestinai.. Naudoti daug skirtinų šampūnų nėra nei gerai nei blogai. Tai galite daryti nebent atsižvelgdama į savo plaukų būklę arba dėl to, kad..tiesiog norite!


KosmetikaPlius - rūpinamės Jūsų plaukais!