Viena didžiausių ir skaudžiausių su plaukais susįjusių problemų, tiek merginoms, tiek vaikinams  - staigus plaukų slinkimas. Regis tai ateina netikėtai ir puola iš pasalų! Kaip tam pasipriešinti? Kokias priežastis ir priemones reikia žinoti, norint būti gerai pasiruošusiam šiai kovai?

Privalote žinoti, kad mūsų plaukai turi gyvavimo ciklą, todėl visiškai NORMALU, kad jie mus palieka ir išeina nieko neperspėję. Jeigu netenkate nuo 50 iki 150 plaukų kasdien, nepergyvenkite. Tačiau pripažinkime, juk neskaičiuojame ir nesekame kiek plaukų nuslenka dienos eigoje, tiesa? Bet kokiu atveju, staigus plaukų netekimas duoda signalą, kad kažkas čia yra ne taip. Apžvelkime pagrindines priežastis, lemiančias plaukų slinkimą.

1. Ar geriate vitaminus? Ne? Turėtumėte žinoti, kad vitaminų trūkumas gali būti svarbi priežastis nulemianti plaukų slinkimą.

2. Paveldimumas. Taip taip. Kai kurie dalykai nuo mūsų nepriklauso..

3. Stresas, netinkama mityba, įvairios ligos. Nuolatinė įtampa apskritai nėra rekomenduojamas dalykas mūsų visų gyvenime, tačiau tai taip pat gali būti svari priežastis, dėl kurios netenkame plaukų. Alinančios dietos nusilpnina mūsų organizmą,  iššaukia ligas, o su ligomis ateina ir nelaukti siurprizai. Negi leisime tam įvykti? 

4, Ir beabejo SEZONIŠKUMAS! Keičiantis metų laikams plaukai pradeda krėsti įvairius pokštus. Šiaušiasi, elektrinasi, slenka, pleiskanoja. Kitaip tariant - bando atkreipti dėmesį į save!

Priežastis išsiaiškinome, tačiau kokie yra pagrindiniai ginklai, norint sustabdyti plaukų slinkimą?

1. Gydytojas trichologas. Jeigu plaukai pradėjo slinkti netikėtai, o Jūs net nenutuokiate kokia gali būti to priežastis - kreipkitės į plaukų ir galvos odos specialistą.

2. Priemonės prieš plaukų slinkimą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad plaukų slinkimą stabdančiose priemonėse turėtų būti biologiškai veikliosios medžiagos, kurių dėka mūsų plaukų folikulai tampa sveikesni ir stipresni.  Be galo vertingos medžiagos - vitaminai, augalų ekstraktai, riebalų liaukas reguliuojančios medžiagos. 

3. Vitaminai, vitaminai, vitaminai.. Mėgstame save lepinti įvairiais kremais, losjonais, kaukėmis, tačiau ar nepamirštame jog labai svarbu rūpintis savimi ir iš vidaus? Vitaminai, mikroelementai padės mums pamaitinti plaukus iš vidaus. 

Na ką, kovos ginklai paruošti, metas į kovą!

Mielai laukiame Jūsų atsiliepimų, pastebėjimų, o galbūt idėjų kokie ginklai gali būti naudojami stabdant plaukų slinkimą!


KosmetikaPlius - rūpinamės Jūsų plaukais!