0

Jūs neturite prekių palyginimui

Krepšelis 0

Prekių krepšelis tuščias

Apie mus

KosmetikaPlius.lt - profesionalios plaukų, veido ir kūno kosmetikos parduotuvė internete.
Esame komanda, kuri didelį dėmesį skiria kokybei, todėl nuolatos ieškome partnerių iš viso pasaulio tam, kad produktai, kurie pasiekia Jus, nenuviltų. 

Kosmetikaplius.lt parduotuvėje rasite profesionalų išbandytą ir Jūsų poreikius atitinkančią plaukų bei kūno priežiūros kosmetiką, personalą, kuris yra visuomet pasiruošęs atsakyti į Jūsų klausimus bei suinteresuotas, kad prekės, kurias užsisakėte, kaip įmanoma greičiau pasiektu Jūsų rankas.

Dirbame su tokiais prekių ženklais kaip „KLERAL  SYSTEM", BINGO"„ Z-ONE CONCEPT"„Icon“, „Matrix“, „Super Milion Hair“, „Valquer“ ir kt.

Itin kruopščiai atsirenkame produktus, juos testuojame prieš pasiūlydami Jums.

Internetinė parduotuvės neriboja parduouvės darbo laikas - galite rinktis prekes Jums patogiu laiku. Prekių pristatymu, Jums priimtinu būdu, pasirūpinsime MES.

Kodėl verta rinktis Kosmetika Plius internetinę parduotuvę?

Kodėl verta rinktis kosmetikaplius

 

•  Kosmetikaplius internetinėje parduotuvėje Jūsų visuomet laukia ypatingi pasiūlymai, įvairios akcijos ir dovanos!

• VIENS DU TRYS ir prekė jau pakeliui pas jus! Kosmetika Plius internetinėje parduotuvėje apsipirkti greita ir paprasta!

• Elektroninės parduotuvės neriboja darbo laikas, todėl apsipirkti galėsite Jums patogiu metu.

• Platus asortimentas, kuris yra kruopščiai peržiūrimas ir atnaujinamas tam, kad produktai, kurie pasiekia jus, nenuviltų.

• Bendradarbiaujame su kurjeriais, Lietuvos paštu bei Omniva paštomatais, todėl prekės mūsų klientus pasiekia greitai ir be nesklandumų!


kosmetika internetu


Išskirtiniai, JŪSŲ GROŽIUI adresuoti, plaukų, kūno ir veido kosmetikos pasiūlymai!