0

Jūs neturite prekių palyginimui

Krepšelis 0

Prekių krepšelis tuščias

Kaip užsisakyti

1. Peržiūrėkite prekes ir susiraskite norimą prekę.

2. Pasirinkę patinkančią prekę spauskite langelį „Į krepšelį“. Jei pasirenkate prekę, kuriai yra nurodomos spalvos, tuomet pasirinkite tos prekės spalvą.
Taip pat galite pasirinkti norimų pirkti prekių kiekį, jei norite užsisakyti tik vieną prekę, skiltyje „kiekis" galite nieko nerašyti. Jei pasirinkus tam tikrą prekės kiekį, Jums neleidžia pirkti, pasirinkite mažesnį prekės kiekį, o dėl didesnio kiekio būtinai susisiekite su mumis (eparduotuve@kosmetikaplius.lt) ir mes Jus informuosime kada turėsime Jums reikalingą kiekį, bei suderinsime su Jumis Jums patogų pristatymo laiką.

Išrinkę prekę, spauskite mygtuką „pirkti".

Ekrane pasirodys Jūsų krepšelis, kuriame matysite Jūsų pasirinktą prekę, kiekį, kainą.

Toliau galite tęsti apsipirkimą, pridėti į pirkinių krepšelį daugiau prekių. Jūsų pirkinių krepšelyje Jūs matysite visas pasirinktas prekes, kiekius ir jų bendrą kainą. Visos kainos nurodomos su 21% pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).

3. Kai pasirinkote visas norimas prekes, paspauskite mygtuką „Rodyti Krepšelį". Čia atsivers langelis, kuriame matysite visas savo pasirinktas prekes, ir kuriame galite keisti prekių kiekį, ar atsisakyti prekės, jei persigalvojote. Toliau galite tęsti pirkimą nuspausdami mygtuką „Užsakyti".

4. Perkant pirmą kartą reikės užpildyti informaciją, įrašyti savo duomenys, kad žinotume kur ir kam reikia pristatyti pirkinį. Jei Jūs norite prekes gauti kitu adresu nei nurodėte adresą sąskaitoms, langelyje „Pristatymo adresas" nurodykite kitą adresą. Pašto kodą rasite čia. Užpildę Pristatymo adresą spauskite mygtuką "Kitas".

5. Čia Jus galėsite pasirinkti vežėją. Rinkdamiesi matysite vežėjo kainą su PVM, kuri bus įtraukta į Jūsų sąskaitą kitame žingsnyje. Pasirinkite vežėją ir spauskite mygtuką „Kitas".

6. Jums belieka peržiūrėti Jūsų užsakymą, ir jei nebenorite nieko koreguoti, spauskite „Patvirtinti užsakymą".

Tačiau jei vis tik net ir paskutiniame žingsnyje persigalvojote, ir nutarėte kažkuriame užsakymo punkte padaryti pakeitimus, Jus tai galite kol užsakymo nepatvirtinote. Tiesiog pasirinkite iš esančių viršuje žingsnių į kurį norite grįžti ir paspaudę šio žingsnio nuorodą drąsiai grįžkite atgal. Pakeitę tam tikrus duomenis ir vėl keliaukite tais pačiais žingsniais iki Užsakymo patvirtinimo.


kosmetika internetu


Išskirtiniai, JŪSŲ GROŽIUI adresuoti, plaukų, kūno ir veido kosmetikos pasiūlymai!