0

Jūs neturite prekių palyginimui

Krepšelis 0

Prekių krepšelis tuščias

Prekių grąžinimas

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymais „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ bei Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“.

Pirkėjas per 7 darbo dienas po prekių perdavimo dienos turi teisę grąžinti internetinėje parduotuvėje įsigytą kokybišką prekę (-es) bei atgauti už ją (-as) sumokėtus pinigus arba pakeisti prekę (-es) kitomis analogiškomis kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo prekėmis.
Pirkėjas, norėdamas grąžinti prekę(es) privalo pranešti apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu eparduotuve@kosmetikaplius.lt, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę - užsakymo numerį, prekės pavadinimą bei prekės kodą) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.
Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

- grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
- prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės;
- prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, kiti žymėjimai, neišteptos ir kt.);
- grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats, adresu Krėvės pr.98-101, Kaunas, LT-50384 darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 valandos, arba atsiųsti naudojantis savo pasirinkto ar Pardavėjo kurjerio paslaugomis. Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas "Prekės grąžinimo ar keitimo prašymas" ir pirkimą parduotuvėje kosmetikaplius.lt įrodantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra).
Pardavėjas gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti Pirkėją, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.
Tais atvejais, kai prekės yra keičiamos, Pardavėjas įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršyja keičiamos prekės. Jei keitimo metu susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas privalo sumokėti Pardavėjui tokį kainų skirtumą. Kainų skirtumas yra sumokamas pavedimu į nurodytą Pardavėjo banko sąskaitą.
Keičiamų ar grąžinamų prekių transportavimo išlaidas apmoka Pirkėjas.


kosmetika internetu


Išskirtiniai, JŪSŲ GROŽIUI adresuoti, plaukų, kūno ir veido kosmetikos pasiūlymai!